poniedziałek, 24 czerwca 2013

O blogu...

Mam nadzieję, że mój blog wniesie jakieś zmiany w życiu innych. Będzie opowiadał o różnorodnych ćwiczeniach (nie tylko z jazdy konnej), ale również o zdrowym odżywianiu się itp.
Sporadycznie będę wstawiała różne przepisy np. na ciastka dla koni, ale jak i również jedzenie dla ludzi :)
Mam nadzieję że odniosę sukces na tym blogu.
Pozdrawiam
                        Majka ;)