Jazda konna, czyli...

... gdzie, co i jak?

Gdzie?

 

Jeżdżę w "Stajni Zakątek" w Płouszowicach (woj. lubelskie). Zaczęłam jeździć w tamtym roku we wrześniu, a 10 lipca jadę już na BOJ'a (brązową odznakę jeździecką). Robią tam świetne obozy jeździeckie (więcej na stronie: http://stajnia-zakatek.manifo.com/ ).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz