... gdzie, co i jak?
Gdzie?
Jeżdżę w "
Stajni Zakątek" w Płouszowicach (woj. lubelskie). Zaczęłam jeździć w tamtym roku we wrześniu, a 10 lipca jadę już na BOJ'a (brązową odznakę jeździecką). Robią tam świetne obozy jeździeckie (więcej na stronie:
http://stajnia-zakatek.manifo.com/ ).
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz