Ćwiczenia ;) (na koniu i inne...)

Każdy wie jak trudno dojść do szczytowej formy, ale jednak da się to zrobić.
Kiedyś sama nauczyłam się szpagatu (damskiego), lecz jedna pomyłka przy rozgrzewce... i kosztowało mnie to wiele miesięcy ćwiczeń, jak więc już wiecie nie można przesadzać.
Na tej stronie będę wstawiała różne ćwiczenia takie jak np. szpagat (damski i męski) na koniu wiatrak itp.
Mam nadzieję że się przydam. Jeśli są niejasności związane z ćwiczeniami proszę pisać na mojego
 e-maila: d.maja290@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz